Dutch-Netherlands

Over ons

Laatst gewijzigd op zondag, 25 september 2011 19:51

Wij zorgen voor forse kostenreducties en blijvende prestatieverbeteringen van organisaties vanuit de invalshoek “algemene” inkoop”. Denk hierbij bijv. aan energie, carlease, marketing, ICT, logistiek, verzekeringen, uitzendkrachten.
Wij hebben hiervoor een drietal oplossingen:

  • xentys ProFit
  • xentys OptiMize
  • xentys OutSourcing


Daarnaast hebben wij een specifieke propositie voor de vastgoed sector xentys: VastGoed.

Onze kracht wordt gevormd door:

  • onze associates
  • aanpak en resultaatgerichthei
  • innovatiekracht


Profiel

Xentys is opgericht in de zomer van 2009 en 1 januari 2010 gestart en gehuisvest in Rotterdam. Wij werken landelijk, en kunnen projecten uitvoeren binnen de Benelux en in overleg ook op Europese schaal.

De ondernemers

Melwin Goedemans (rechts)

geboren 1965
ing. Bedrijfskunde

Inkoopcarriere binnen KPN, oprichter en manager diverse inkoopafdelingen, MT lid Benefit Inkoopconsultancy, begeleiding inkoop(professionaliserings)projecten, sales, start en uitbouw business unit gericht op uitbesteding van inkoopactiviteiten.  

Hobbies: muziek, inkoop, consultancy.

Maarten Smits van Oyen (links)

geboren 1957
bedrijfskundige

Inkoopcarrière binnen KPN.
Ondernemer, mede-eigenaar en directeur van InQuest van 2001-2009 (W&S, Search en Interim-management in inkoop en logistiek in de Benelux). 

Hobbies: inkoop, marketing, formule ontwikkeling.  

Associates

Xentys beschikt over een beperkt netwerk van associates, zelfstandigen die zich gecommitteerd hebben aan het xentys model en op hun terrein expert zijn. Allen toppers op het gebied van inkoop van één of meerdere specifieke categorieën, plus in bezit van de nodige ervaring met (change) management.

Foto’s + namen van 6 m/v.
Foto’s van een associate meeting.
Foto’s associate meeting april 2010.

Visie

Waarom nog zelf alle inkoop willen uitvoeren? Maak gebruik van de expertise en slagkracht van xentys . Resultaat is lagere kosten en betere dienstverlening van leveranciers en daardoor ook van de eigen organisatie. Één derde van de mogelijke reductie van uw inkoopkosten zit hem in de deal met de leverancier en twee derde in verbeteringen binnen de eigen organisatie. Om echt succes te bereiken verbeteren wij dus ook uw organisatie en processen. De prestaties van de ondersteunende afdelingen nemen zo sterk toe, tegen lagere kosten.

Hoe? Door sterke reductie van fouten, controles en overlappingen.

Kernkwaliteiten

Focus

xentys is volledig gericht op het verbeteren van uw dienstverlening en het verlagen van uw kostenniveau.

Expertise

Wij maken gebruik van onze zelf ontwikkelde, pragmatische aanpak. Dankzij jarenlange ervaring worden direct resultaten geboekt, die zorgen voor het draagvlak voor het vervolg. Wij beschikken over benchmark gegevens op alle terreinen die wij beslaan en kennen de best practices.

Resultaat

Wij zijn volledig gericht op het behalen en overtreffen van het afgesproken resultaat.

Innovatie

Continu zijn wij op zoek naar de innovatieve nieuwe oplossingen op alle terreinen die wij beslaan en de beste partners om die diensten te leveren.

Meer in deze categorie: « Disclaimer Form item »